Jméno Pozice Předmět Email
Bc. Milan Hornych třídní učitel 1.A, DIS PD, TK, DES, TA, TPO, OPO, TFY, PPU Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Maturitní a imatrikulační ples 2020

Milí studenti, rodiče, absolventi, zaměstnanci a jiní přátelé školy.

Zahájení ústních maturit

bude 20.5.2019 od 8:00 hodin, a to v učebně 2.B, více viz sekce Studium --> Maturitní zkoušky

Maturitní ples 25. 1. 2019

Už se to blíží! Dlouho očekávaný maturitní ples 4. ročníků proběhne dne 25. 1. 2019 od 19:00...