Milí žáci, zde máte informace k samostudiu:

1) učitelé posílají konkrétní úkoly a požadavky do Komensu v Bakaláři. Tyto zprávy je potřeba rozkliknout a přečíst - pokud učitel vidí, že jste zprávu nečetli, automaticky může očekávat, že úkol nesplníte.

2) Jelikož je zadaných úkolů větší množství, rozhodli jsme se v následující TABULCE žákům usnadnit přehled zadaných úkolů. Učitelé jej postupně doplňují. Nezapomeňte v dolní liště překliknout na svou třídu. Upozorňuji ještě jednou na to, že je to pouze přehled a konkrétní úkoly máte v Komensu!!!

3) Pokud máš problémy s přihlášením, jdi do webové aplikace Bakaláři (ano, do webové! Klasická aplikace na Android a iOS nemusí fungovat správně). Nevíš-li heslo, ve webové aplikaci klikni na Zapomenuté heslo a zadej svůj SOUKROMÝ email. Tam ti přijdou instrukce k obnově hesla.

Nekuřte, nepijte, cvičte a učte se :)

 

PŘEHLED ZADANÝCH ÚKOLŮ - ROZŠÍŘENO DO 26. 6. 2020

(ve spodní záložce nejprve vyber svou třídu)

 

INFOMACE K HODNOCENÍ V 2. POLOLETÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2020:

Hodnocení žáků

(1) V základním vzdělávání, středním vzdělávání a vzdělávání v konzervatoři vychází hodnocení výsledků vzdělávání žáka za druhé pololetí školního roku 2019/2020

a) z podkladů pro hodnocení získaných v druhém pololetí v době, kdy žák má povinnost řádně docházet do školy,

b) podpůrně z podkladů pro hodnocení získaných při vzdělávání na dálku, pokud má pro takové vzdělávání žák podmínky, nebo podpůrně z podkladů pro hodnocení získaných při vzdělávacích aktivitách konaných ve škole v době, kdy žák nemá povinnost řádně docházet do školy, a

c) podpůrně z hodnocení výsledků žáka za první pololetí školního roku 2019/2020.

(2) Pravidla ve školním řádu nebo pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků schválená školskou radou, která jsou v rozporu s odstavcem 1 nebo která neumožňují hodnocení žáků za druhé pololetí školního roku 2019/2020 podle odstavce 1, se nepoužijí.

(3) Ve středním vzdělávání a ve vzdělávání v konzervatoři může hodnocení výsledků vzdělávání žáka za druhé pololetí školního roku 2019/2020 vycházet také z podkladů o vykonané pracovní povinnosti podle krizového zákona nebo dobrovolné pomoci, pokud se vztahují k oboru vzdělání.

(4) Odstavec 1 se použije obdobně také pro vzdělávání v základní umělecké škole.

Znění vyhlášky 211/2020 ze dne 27. dubna 2020 ohledně známkování v 2. pololetí školního roku 2020 ZDE!

Aktuality

Info k DOD 11. 1. 2021 - proběhne :)

prohlídky školy individuálně + TFZ

TFZ dnes proběhnou :)

prohlídky školy individuálně

Výuka TV a STV u nás probíhá

posvěceno MVČR

MŠMT k maturitním zkouškám 2021

aneb žádné úlevy nečekejte,...

Archiv aktualit ->

© 2021 Bezpečnostně právní akademie Praha, s. r. o., střední škola