Milí nepřijatí uchazeči,

je nám líto, že jste se dostali do této nepříjemné situace, a proto vám zkusíme trochu pomoci v odvolacím řízení. Co je potřeba udělat?

Pokud jste se dostali na jinou školu a chcete jít k nám, můžete na druhou školu poslat zápisový lístek a u nás se odvolat. Pokud budete na základě odvolání na naši školu přijati, druhá škola je povinna vydat vám zápisový lístek zpět. Pokud po vás druhá škola chce ihned podepsat smlouvu o studiu, nepodepisujte ji, dokud nebude ukončeno odvolací řízení u nás.

Pro odvolání stačí vyplnit TENTO TISKOPIS a zaslat (nebo osobně donést) nejpozději do 3 dnů od doručení rozhodnutí o nepřijetí na adresu naší školy (tento tiskopis samozřejmě můžete zaslat nebo donést i před doručením rozhodnutí o nepřijetí).

Pokud jste nebyli přijati na žádnou školu, vyhledejte si školy v okolí, které vypisují druhé kolo přijímacího řízení a pokuste se uspět tam. Důležité je pro vás mít status žáka, jelikož do budoucna budete moci případně přestoupit na školu a obor, který je vám bližší než  ten, který jste si vybrali ve druhém kole, nebo vás obor zaujme a na škole zůstanete až do úspěšného ukončení studia :)

Pro jakékoliv dotazy můžete volat nebo psát, pokusíme se vám být k dispozici :)

 

S pozdravem
Mgr. Viktor Kratochvíl
ředitel školy

Aktuality

Kdo je v karanténě a kdo ne

AKTUALIZACE

Distanční výuka je zpět

AKTUALIZACE (PLATÍ OD 20.9.)

Termíny podzimních MZ

info pro maturanty + ROZPIS

Hola, hola, ...

... škola volá :)

Archiv aktualit ->

© 2021 Bezpečnostně právní akademie Praha, s. r. o., střední škola