Milí nepřijatí uchazeči,

je nám líto, že jste se dostali do této nepříjemné situace, a proto vám zkusíme trochu pomoci v odvolacím řízení. Co je potřeba udělat?

Pokud jste se dostali na jinou školu a chcete jít k nám, můžete na druhou školu poslat zápisový lístek a u nás se odvolat. Pokud budete na základě odvolání na naši školu přijati, druhá škola je povinna vydat vám zápisový lístek zpět. Pokud po vás druhá škola chce ihned podepsat smlouvu o studiu, nepodepisujte ji, dokud nebude ukončeno odvolací řízení u nás.

Pro odvolání stačí vyplnit TENTO TISKOPIS a zaslat (nebo osobně donést) nejpozději do 3 dnů od doručení rozhodnutí o nepřijetí na adresu naší školy (tento tiskopis samozřejmě můžete zaslat nebo donést i před doručením rozhodnutí o nepřijetí).

Pokud jste nebyli přijati na žádnou školu, vyhledejte si školy v okolí, které vypisují druhé kolo přijímacího řízení a pokuste se uspět tam. Důležité je pro vás mít status žáka, jelikož do budoucna budete moci případně přestoupit na školu a obor, který je vám bližší než  ten, který jste si vybrali ve druhém kole, nebo vás obor zaujme a na škole zůstanete až do úspěšného ukončení studia :)

Pro jakékoliv dotazy můžete volat nebo psát, pokusíme se vám být k dispozici :)

 

S pozdravem
Mgr. Viktor Kratochvíl
ředitel školy

Aktuality

Veřejnosprávní činnost

 až od školního roku 25/26

Změna TFZ nanečisto!

od 15:00 Hloubětínská 78/26, P9

Dny otevřených dveří

již 6.11.2023

Archiv aktualit ->

© 2024 Bezpečnostně právní akademie Praha, s. r. o., střední škola

Uložit
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Nezbytné
Tyto soubory cookie jsou potřebné pro správné fungování webových stránek. Nelze je zakázat.
Nastavení cookies
OK