Modernizace ICT a personální změny ve škole

Zdravím vás, studenti!

S potěšením vám sděluji, že dne 26.2.2018 byla zřizovatelem školy podepsána smlouva s novým dodavatelem internetového připojení, které se na škole BPA Praha bude v příštích týdnech modernizovat. 

K nově dodaným PC stanicím a k nově vybudovaným WIFI přístupovým bodům v budově školy tak získáme i vysokorychlostní připojení s přenosem 100 Mb/s. V těchto dnech rovněž dojde k celkovému předělání pražských www stránek, které jsou nepřehledné a některé informace zde jsou nepřesné. Současně jsou i nevalidní.

Dále bych rád zmínil, že na pražské pobočce školy došlo v minulých dnech i k určitým personálním změnám. Především byl dne 19.2.2018 odvolán z pozice mého zástupce pan Mgr. Rostislav Kotrč. Důvodů pro jeho odvolání je více a nemohu je zde v této chvíli podrobně rozepisovat. Aby nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním, neboť Mgr. Kotrč důvody svého odvolání stále nepochopil a jedná svým jménem nadále jako zástupce vedení školy (ne-li zřizovatele), zveřejňuji tímto, že jmenovaný nesplnil pokyny zřizovatele školy, které se týkaly odstranění nedostatků zjištěných při podzimním auditu. Dále se prokazatelně podílel na poškození dobrého jména BPA Praha, což je v této době předmětem dalšího šetření. Veškeré úkony a jednání, které pan Kotrč provedl po svém odvolání z funkce, jsou považovány za neplatné.

Ředitel školy – Mgr. Karel Brát

k_brat.png

Aktuality

Úřední hodiny sekretariátu ředitele školy

Sdělujeme úřední hodiny sekretariátu školy BPA Praha, které budou platit v novém školním roce...

+ více

Jmenování nového zástupce ředitele školy

Od 1.8.2018 byl do pozice zástupce ředitele školy na BPA Praha jmenován Mgr. Viktor Kratochvíl,...

+ více

Krásné prázdniny!

Zřizovatel škol BPA a vedení školy BPA Malé Svatoňovice (Praha) přeje všem svým žákům krásné...

+ více
Archiv aktualit ->

© 2017 Bezpečnostně právní akademie Praha, s. r. o., střední škola