Modernizace ICT a personální změny ve škole

Zdravím vás, studenti!

S potěšením vám sděluji, že dne 26.2.2018 byla zřizovatelem školy podepsána smlouva s novým dodavatelem internetového připojení, které se na škole BPA Praha bude v příštích týdnech modernizovat. 

K nově dodaným PC stanicím a k nově vybudovaným WIFI přístupovým bodům v budově školy tak získáme i vysokorychlostní připojení s přenosem 100 Mb/s. V těchto dnech rovněž dojde k celkovému předělání pražských www stránek, které jsou nepřehledné a některé informace zde jsou nepřesné. Současně jsou i nevalidní.

Dále bych rád zmínil, že na pražské pobočce školy došlo v minulých dnech i k určitým personálním změnám. Především byl dne 19.2.2018 odvolán z pozice mého zástupce pan Mgr. Rostislav Kotrč. Důvodů pro jeho odvolání je více a nemohu je zde v této chvíli podrobně rozepisovat. Aby nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním, neboť Mgr. Kotrč důvody svého odvolání stále nepochopil a jedná svým jménem nadále jako zástupce vedení školy (ne-li zřizovatele), zveřejňuji tímto, že jmenovaný nesplnil pokyny zřizovatele školy, které se týkaly odstranění nedostatků zjištěných při podzimním auditu. Dále se prokazatelně podílel na poškození dobrého jména BPA Praha, což je v této době předmětem dalšího šetření. Veškeré úkony a jednání, které pan Kotrč provedl po svém odvolání z funkce, jsou považovány za neplatné.

Ředitel školy – Mgr. Karel Brát

k_brat.png

Aktuality

Maturitní a imatrikulační ples 2020

Milí studenti, rodiče, absolventi, zaměstnanci a jiní přátelé školy.

+ více

Zahájení ústních maturit

bude 20.5.2019 od 8:00 hodin, a to v učebně 2.B, více viz sekce Studium --> Maturitní zkoušky

+ více

Maturitní ples 25. 1. 2019

Už se to blíží! Dlouho očekávaný maturitní ples 4. ročníků proběhne dne 25. 1. 2019 od 19:00...

+ více
Archiv aktualit ->

facebook banner

© 2017 Bezpečnostně právní akademie Praha, s. r. o., střední škola