Milí žáci, v reakci na uvolňování bezpečnostních opatření bych vás chtěl pozvat do školy. Pozvat proto, že je vaše účast na vyučování nepovinná. Na druhou stranu věřím, že chápete, že by bylo dobré se před uzavřením klasifikace vidět s učiteli, zhodnotit s nimi vaši práci během samostudia a mít jistotu výsledné známky na konci 2. pololetí. Výuka bude probíhat v blocích, kdy na webu i v Bakaláři bude rozpis vyučování pro jednotlivé třídy a předměty podle toho, jak si o ně učitelé zažádali. U každého předmětu bude také vyvěšen seznam žáků, kterým důrazně doporučujeme se dostavit, jelikož u nich neevidujeme dostatek podkladů pro klasifikaci na 2. pololetí.

Než začne výuka, naplánovali si pro vás učitelé jednodenní třídní výlet, abyste se mohli nejprve setkat mimo školu, popovídat si, sdělit dojmy a zážitky. Tento výlet proběhne v termínu mezi 10.6. a 11.6., přesný den bude pro konkrétní třídu upřesněn v systému Bakaláři a na webu školy.

Prezenční bloková výuka bude probíhat od pondělí 15.6. do čtvrtka 18.6. (více dnů není možné kvůli probíhajícím přijímacím zkouškám a maturitním zkouškám).

S pozdravem
Mgr. Viktor Kratochvíl
ředitel školy

Aktuality

SAMOSTUDIUM 2020

Instrukce k samostudiu

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ 2020

VÝSLEDKY 2. KOLA!

MATURITY 2020

PŘIHLÁŠKY K PODZIMNÍMU TERMÍNU DO 25. 7.

Archiv aktualit ->

© 2017 Bezpečnostně právní akademie Praha, s. r. o., střední škola