Milí uchazeči, rodiče a náhodní kolemjdoucí :)

Chtěl bych vás pozvat na dny otevřených dveří (DOD) naší školy. Veškeré informace najdete na stránce https://www.bpa-praha.cz/prijimaci-rizeni.

Považuji za důležité upozornit, že si uchazeči mohou vyzkoušet testy fyzické zdatnosti nanečisto (TFZ), které probíhají od 15:00 ve venkovním sportovním areálu ZŠ Chvaletická. Sraz je tedy na hřišti základní školy, po splnění všech disciplín bude možný (ne povinný) přesun do naší školy (cca 10 minut chůze), kde plynule od 16:00 naváží DOD. Výsledky u TFZ nanečisto lze na žádost uchazeče uznat u přijímacího řízení. Pokud tedy máte o naši školu zájem, doporučujeme TFZ nanečisto využít, vyhnete se tak případným komplikacím v případě zranění či nemoci u ostrých TFZ během přijímacího řízení. Další výhodou je, že si můžete výkonnost u jednotlivých disciplín rozfázovat, zjistíte, jaké jsou vaše silné a slabé stránky a podle toho zacílíte přípravu.

Budeme se na vás těšit :)

S pozdravem
Mgr. Viktor Kratochvíl
ředitel školy

Aktuality

Veřejnosprávní činnost

 až od školního roku 25/26

Změna TFZ nanečisto!

od 15:00 Hloubětínská 78/26, P9

Archiv aktualit ->

© 2024 Bezpečnostně právní akademie Praha, s. r. o., střední škola

Uložit
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Nezbytné
Tyto soubory cookie jsou potřebné pro správné fungování webových stránek. Nelze je zakázat.
Nastavení cookies
OK